226 | ODPOČINEK
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- starting price: 30 000 CZK
- hammer price: 46 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na sololitové desce, 81 x 120,5 cm, rámováno, pod sklem.